Що таке 100500Miles і як правильно використовувати цей ресурс, щоб завжди подорожувати?

100500Miles — агрегатор гарячіх турів, дешевих квитків, знижок та розпродажів готелів, апартаментів. Ми знаходимо класні варіанти, ви — подорожуєте. Якщо хочете стати самостійним мандрівником та не залежати від настрою та накрутки агента, прийдеться навчитися організовувати подорож: выбирати квитки на потрібні дати, дізнаватися про візи, подавати документи для оформлення візи і т.д. Ми ж, у свою чергу, допоможемо з пошуком цікавих пропозицій та інструкціями для організації подорожі.

Через те, що акції обмежені в часі або кількості білетів, а помилкові тарифи розкупляються миттево, пропонуємо підписатися на новини сайту таким чином:

  1. Якщо не хочете нічого прогавити і бажаєте отримувати звістки про акції миттево – можна підписатися на наш канал у telegram або підключити повідомлення у деяких браузерах. Для того, щоб отримувати повідомлення у Chrome, треба дати згоду  – коли надійде пропозиція на отримання. Або натиснути на позначку блокування у полі URL, обрати пункт Повідомлення → Завжди дозволяти на цьому сайті.
  2. Якщо потрібно  слідкувати за оновленнями постійно, та не відволікатися упродовж дня (а іноді і ночі), радимо підписку по электронній пошті. Пошта с діючими пропозиціями поточної доби буде надходити один раз у день у 16 годин.
  3. Самостійний пошук на сайті по пошуковику.

А на головній сторінці сайту можна побачити усі поточні пропозиції.

Авіаквитки з Києва до Лондону за 1000 грн , до Будапешту за 750 грнивень , зі Львова у Вільнюс за 500 грн! 

Тижневі тури до Турції з Вінниці за 2200 гривень , з Києва на острів Занзібар за 8200 гривень. 

Підписуйся та отримуй листи із таємними авіаквитками та турами!

Вітаємо, ви підписалися на розсилку!