We atlas – чудовий сайт по бронюванню екскурсій, їх тут багато і вони коштують дешевше ніж звичайно на ринку таких послуг. Крім того, є бескоштовна відміна за 7 днів (тобто гроші вернуться на картку), екскурсії перевірені, немає необхідності роздруковувати ваучер, зручний та гарний сайт, є промо-коди, на сайті знайдете вичерпну інформацію про екскурсії та гіда.

Sputnik8 – тут також багато екскурсій, працює служба підтримки, система рекомендацій, перевіряють особисто кожного гіда.

Tripster – позіціонують себе як сервіс незвичних екскурсій від місцевих жителів. Охоплено 220 країн світу. Цей сервіс відрізняється тим, що тут є велике співтовариство мандрівників, у яких можливо спитати пораду під час підготовки до подорожі.

Vivaster – оглядові екскурсії, польоти на повітряній кулі, фотопрогулянки, гастрономічні тури та багато іншого – доступ до безлічі унікальних пропозицій по усьому світу.

А щоб почитати відгуки про якісь певні місця та пам’ятки, зайдіть на Tripadvisor, там купа відгуків! Також це пошуковик готелів, який показує ціни у різних агентів.

Авіаквитки з Києва до Лондону за 1000 грн , до Будапешту за 750 грнивень , зі Львова у Вільнюс за 500 грн! 

Тижневі тури до Турції з Вінниці за 2200 гривень , з Києва на острів Занзібар за 8200 гривень. 

Підписуйся та отримуй листи із таємними авіаквитками та турами!

Вітаємо, ви підписалися на розсилку!