Ісландія вражає своїми краєвидами. Тут обов’язково треба побувати, мінімум двічі, у різні пори року. Зимова Ісландія та літня Ісландія – це немов дві різні країни, але вона вражає завжди! Чудові ціни на квитки з польского Познань до Рейк’явіку. Найдешевше восени!

Купуємо квитки у: skyscanner.

Коли летимо:  червень 2018 року – лютий 2019 року.

Віза: власники біометричного закордонного паспорту можуть до 90 діб подорожувати без візи.

Приклад бронювання:

Познань – Рейк’явік – Познань – 1890 грн.

Як дістатись з України до Польщі ми вже писали, переходь за посиланням.

Ціни швидко застарівають. Якщо ви не знайшли зазначену ціну, це означає, що квитки вже викупили. Спробуйте пошукати на сусідні дати.

Як підготуватися для самостійної подорожі?

HotelsCombined – найзручніший поміж усіх сайтів з бронювання, він знайде найкращу ціну на Букінгу, Островку та інших подібних сервісах!

Booking – міжнародний сайт з бронювання готелів, відомий, напевне, усім! Якщо забронюєте готель перейшовши по цій ссилці, то зможете повернути $25 на свою банківску картку протягом тижня після проживання

RentalCars.com – міжнародна система з бронювання автомобілей по усьому світу, вона шукає варіанти серед таких компаній як Avis, Hertz i т.п. та порівнює ціни. 

Kiwitaxi – Є надійний, недорогий, працюючий майже у 100 країнах світу сервіс-таксі -

Compensair – для отримання компенсації за затримку, або відміну рейсу у розмірі від 250 до 600 Є. Усю роботу хлопці зроблять за вас - зберуть документи, подадуть їх до суду та доведуть справу до кінця, якщо ви маєте право отримати компенсацію. За свої послуги візьмуть тільки тоді, коли зможуть домогтися компенсації.


Підписуйтесь на нас в Telegram и смотрите сторис в Instagram, щоб першими читати усі новини та акції!
Также у нас есть ежедневная рассылка с акциями

Отправить друзьям: